Znakowanie laserowe – o firmie Gravtec

Oferta firmy GRAVTEC to przede wszystkim grawerowanie laserowe różnego rodzaju akcesoriów, takich jak panele sterownicze czy tabliczki opisowe. Szyldy, tabliczki na drzwi czy identyfikatory personalne to najpopularniejsze produkty, na których wykonujemy nadruki tą techniką. Mogą one zawierać dowolny napis, grafikę czy logo Państwa firmy.

Pracujemy w oparciu o nowoczesny park maszynowy. Korzystamy z urządzeń laserowych CO2 i fiber które zapewniają najwyższą jakość i precyzję wykonania wszystkich powierzonych prac.

Nasze maszyny umożliwią pracę na różnego typu materiałach, np. na: plexi, skórze, laminatach grawerskich, drewnie, szkle, gumie oraz metalu. Poza grawerowaniem proponujemy także wycinanie elementów w: plexi, sklejce, laminacie grawerskim, kartonie, papierze. Pracujemy na materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta.

Połączenie wysokiej jakości materiałów oraz nowoczesnej technologii pozwala nam na tworzenie estetycznych i trwałych wyrobów, takich jak:

  • identyfikatory imienne,
  • tablice informacyjne,
  • tabliczki opisowe i znamionowe,
  • gadżety reklamowe
  • oraz szereg innych rozwiązań.

Nasze usługi świadczymy na zlecenie klientów biznesowych, agencji reklamowych oraz klientów indywidualnych.

 

Szyldy opisowe, identyfikatory i tabliczki – nasza oferta

W naszym sklepie znajdziecie Państwo szeroki wybór tabliczek, szyldów i identyfikatorów, na których możemy wykonać dowolnie wybrany nadruk. Znajdują się tutaj akcesoria o różnych kolorach, kształtach i wzorach. Dzięki temu można dopasować je do własnych oczekiwań. Specjalne tabliczki przydrzwiowe można powiesić w publicznych urzędach, biurach, gabinetach lekarskich, ale również na drzwiach prywatnych domów i mieszkań.

Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami i wybrania tablic i innych akcesoriów dla siebie.