Identyfikatory 

Identyfikatory grawerowane

W instytucjach użyteczności publicznej i zakładach pracy coraz większą uwagę przywiązuje się do rzetelnej kontroli dostępu. Narzędziem, które pozwala na określenie kompetencji pracownika w zakresie dostępu do pomieszczeń czy danych, są identyfikatory grawerowane. Znajdują się na nich niezbędne informacje dotyczące specyfikacji konkretnej firmy oraz zajmowanego stanowiska.

W naszej pracowni wykonujemy identyfikatory imienne przy pomocy nowoczesnej technologii do realizacji grawerunku laserowego lub trwałego nadruku w kolorze. Produkty mogą przyjąć dowolne kształty i kolorystykę, a na każdym z nich może pojawić się identyczny logotyp. Nasza firma tworzy je szybko i z dbałością o każdy detal dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn, które gwarantują precyzję wykonania oraz doskonałą jakość efektu końcowego.

Identyfikatory personalne – nasza oferta

Możemy wykonać dla Państwa identyfikatory personalne z dowolnym napisem oraz wzorem. Oferujemy trzy zapięcia do wyboru:

  • agrafka,
  • żabka + agrafka,
  • magnes.

Każdy z nich zapewnia wygodę zakładania i ściągania identyfikatora. Na naszej stronie internetowej możliwe jest dokonanie szybkiego zamówienia określonej ilości. Wystarczy wybrać rodzaj etykiety, kolor, rodzaj zapinki, a następnie przesłać informacje dotyczące projektu graficznego, który ma znaleźć się na produkcie.

Istnieje również możliwość wykonania identyfikatora grawerowanego na podstawie naszego projektu. Zrealizujemy go zgodnie z indywidualnym pomysłem, umieszczając na nim na przykład nazwę firmy, logo, imię i nazwisko pracownika oraz piastowane przez niego stanowisko. Oferujemy również identyfikatory dla służb mundurowych oraz adresówki dla zwierząt. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty!

Pokazuje 1 - 12 z 28 elementów