Tablice i tabliczki 

Tabliczki grawerowane

Tablice oraz tabliczki są produkowane z laminatów grawerskich oraz aluminium z kolorowym nadrukiem. Na laminatach wykonujemy wysokiej jakości grawerunek za pomocą plotera laserowego. Oferowane przez nas tabliczki grawerowane mogą pełnić wiele funkcji. Można przy ich pomocy zamieścić istotne informacje na budynku lub drzwiach biura. Służą również do oznaczania maszyn, czy szaf sterowniczych. Tabliczki z laminatów możemy wykonać w dowolnym kształcie, natomiast tablice wielokolorowe tworzymy z aluminium, na którym umieszczamy trwały nadruk w kolorach RGB.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szyldy opisowe oraz wiele innych rodzajów grawerowanych tabliczek, między innymi opisowe i znamionowe. Produkty te mają wiele zalet. Przede wszystkim laserowy nadruk jest trwały, więc nie ulega zniszczeniu nawet na skutek działania wilgoci czy niskich temperatur. Świetnie sprawdzą się zatem nie tylko wewnątrz budynku, ale także na zewnątrz i w miejscach, w których panują trudne warunki, na przykład fabrykach.

Oferowane przez Gravtec tabliczki znamionowe mogą zostać wykorzystane do oznaczenia maszyn i urządzeń, narzędzi czy stanowisk pracy.

Doskonałym prezentem na różne okazje są proponowane przez nas grawerowane tabliczki okolicznościowe. Możemy na nich zamieścić wybrany przez Państwa tekst podziękowań lub życzeń z okazji Pierwszej Komunii Świętej, ślubu, ważnej rocznicy itp. Oferujemy również grawerowane dyplomy.

Nasza firma wykonuje również tabliczki identyfikacyjne na kable, które ułatwiają zorientowanie się w szafach sterowniczych oraz innych miejscach, gdzie znajduje się duża ilość różnorodnych kabli.

Oferowane przez nas tablice i szyldy wykonujemy w różnych rozmiarach oraz kształtach. Dzięki temu każdy z Państwa może dopasować je do swoich indywidulanych potrzeb.

Pokazuje 1 - 12 z 38 elementów