Tabliczki na drzwi 

Tabliczki przydrzwiowe

Jeśli chcą Państwo, żeby goście bez problemów odnaleźli Wasze mieszkanie, doskonałym pomysłem będą specjalne tabliczki przydrzwiowe. Można je spotkać niemal we wszystkich budynkach, nie tylko mieszkalnych, gdzie znajduje się dużo pojedynczych lokali. Doskonale sprawdzają się w blokach, czy kamienicach, a także w biurowcach lub budynkach, w których mieści się wiele lokali usługowych oraz firm.

Na naszych tabliczkach przydrzwiowych możecie Państwo zapisać swoje imię i nazwisko, a także profesję, co jest szczególnie przydatne między innymi w gabinetach lekarskich. Wykonujemy znakowanie laserowe na tabliczkach o różnych kształtach i rozmiarach, tak, żeby jak najlepiej pasowały do pomieszczenia, w którym się znajdą.

Tego typu tabliczki grawerowane świetnie sprawdzą się również jako oznaczenie pomieszczeń np. „Sekretariat”, „Magazyn” itd. Dzięki nim każdy, kto zechce odwiedzić Państwa dom lub firmę czy gabinet, nie tylko z łatwością trafi pod właściwe drzwi, ale również uzyska wszystkie niezbędne informacje. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami ofert Gravtec! Znajdą w niej Państwo również szeroki wybór identyfikatorów personalnych.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów