Tabliczki znamionowe 

Tabliczki znamionowe

Największą popularnością spośród dostępnych produktów cieszą się tabliczki znamionowe oraz opisowe. Wynika to przede wszystkim z ich funkcjonalności oraz trwałości. Do ich produkcji wykorzystujemy mocny materiał, na którym możliwe jest wygrawerowanie pożądanych przez klienta informacji.

Zamówiona u nas tabliczka znamionowa lub opisowa służy jako oznaczenie produktu, urządzenia bądź obiektu, a także zawiera najważniejsze informacje na ich temat. Dzięki temu można szybko zapoznać się z opisem historii miejsca czy danymi dotyczącymi parametrów technicznych oznaczonej maszyny. Dzięki wykorzystaniu grawerowania laserowego możemy produkować czytelne, estetycznie prezentujące się etykiety z wytrzymałych tworzyw.

Oferowane przez nas produkty wykonujemy z trwałego laminatu grawerskiego, aluminium lub stali nierdzewnej. Natomiast sam grawerunek wykonywany jest za pomocą plotera laserowego, dzięki czemu jest trwały i nieścieralny.

W GRAVTEC usługi dotyczące tabliczek znamionowych wykonywane są kompleksowo:

  • przygotowanie projektu etykiety z uwzględnieniem sugestii klienta,
  • wykonanie zamówionych produktów zgodnie z zatwierdzonym projektem oraz uwzględnieniem wytycznych klienta,
  • opakowanie i odpowiednie oznaczanie produktów,
  • dostawa do klienta.

Oferowane przez nas tabliczki grawerowane mają różnorodne kształty i rozmiary. Mogą być powieszone zarówno wewnątrz budynku, jak i na zewnątrz. Są solidne i trwałe, dzięki czemu mogą służyć przez długie lata. Dzięki technologii grawerowania laserowego jesteśmy w stanie precyzyjnie odwzorować każdy projekt, a wykonany w ten sposób grawerunek jest odporny na działanie czynników zewnętrznych oraz ścieranie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty tabliczek znamionowych!

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów