Identyfikatory 

W instytucjach użyteczności publicznej i zakładach pracy coraz większą uwagę przywiązuje się do rzetelnej kontroli dostępu. Narzędziem, które pozwala na określenie kompetencji pracownika w zakresie dostępu do pomieszczeń czy danych, jest identyfikator imienny. Znajdują się na nim niezbędne informacje dotyczące specyfikacji konkretnej firmy oraz zajmowanego stanowiska.

 

W naszej pracowni wykonujemy identyfikatory imienne powstałe za pomocą grawerowania laserowego lub trwałego nadruku w kolorze. Produkty mogą mieć dowolne kształty i kolorystykę, jak też identyczny na na każdym egzemplarzu logotyp. Stworzenie takich identyfikatorów imiennych szybko i precyzyjnie jest możliwe dzięki zastosowaniu najnowocześniejszych maszyn wyróżniających się precyzją wykonania oraz wysoką jakością efektu końcowego.

 

Oferujemy trzy zapięcia do wyboru:

  • agrafka,
  • żabka+agrafka,
  • magnes.

Każdy z nich stanowi wygodną formę oznaczenia wejścia do pomieszczenia i umożliwia jego łatwe ściąganie.

 

Na naszej stronie internetowej możliwe jest dokonanie szybkiego zamówienia określonej liczby sztuk. Wystarczy wybrać rodzaj etykiety, kolor, rodzaj zapinki, a następnie przesłać informacje dotyczące projektu graficznego, który ma znaleźć się na produkcie.

 

Nasza firma umożliwia wykonanie dowolnego projektu graficznego, zgodnego z indywidualnym pomysłem klienta – nazwę firmy, logo, imię i nazwisko pracownika oraz pastowane przez niego stanowisko.

Pokazuje 1 - 12 z 20 elementów