Tablice i tabliczki 

Tabliczki grawerowane

Tablice oraz tabliczki są produkowane z laminatów grawerskich oraz aluminium z kolorowym nadrukiem. Na laminatach wykonujemy grawerowanie laserowe za pomocą plotera laserowego. Oferowane przez nas tabliczki grawerowane mogą pełnić wiele funkcji. Można przy ich pomocy zamieścić istotne informacje na budynku lub drzwiach biura. Służą również do oznaczania maszyn, czy szaf sterowniczych. Tabliczki z laminatów możemy wykonać w dowolnym kształcie, natomiast tablice wielokolorowe tworzymy z aluminium, na którym umieszczamy trwały nadruk w kolorach RGB.

W naszej ofercie znajdą Państwo także szyldy opisowe oraz wiele rodzajów tabliczek grawerowanych, między innymi opisowe oraz znamionowe. Produkty te mają wiele zalet. Przede wszystkim laserowy nadruk jest trwały, więc nie ulega zniszczeniu nawet na skutek działania wilgoci czy niskich temperatur. Świetnie sprawdzą się zatem nie tylko wewnątrz budynku, ale także na zewnątrz i w miejscach, w których panują trudne warunki, na przykład fabrykach.

W naszej ofercie znajdują się również tabliczki znamionowe, które mogą zostać wykorzystane do oznaczenia maszyn i urządzeń, narzędzi czy stanowisk pracy.

Nasza firma wykonuje również opisy kablowe, które ułatwiają zorientowanie się w szafach sterowniczych oraz innych miejscach, gdzie znajduje się duża ilość różnorodnych kabli.

Oferowane przez nas tablice i szyldy wykonujemy w różnych rozmiarach oraz kształtach. Dzięki temu każdy z Państwa może dopasować je do swoich indywidulanych potrzeb.

Pokazuje 1 - 12 z 30 elementów